Müşteri Memnuniyet Anketi İçin Lütfen Anket Dilini Seçiniz. 

Please Select The Survey Language For The Customer Satisfaction Survey.

Пожалуйста, Выберите Язык Опроса Для Опроса Удовлетворенности Клиентов.

Bitte Wählen Sie Die Umfragesprache Für Die Kundenzufriedenheitsumfrage Aus.
 

                                  

Odak noktamız kalite. Sebebini sorarsanız tüm yılın stresini, yorgunluğunu atmak veya yeni işler yaratmak için insanlar seyahate çıkmakta.

Biz müşterilerimizin seyahatlarini en kusursuz şekilde tamamlamalarını sağlayarak ilk yola çıkış amaçlarını sağlamak istemekteyiz. Seyahat başlarken ve biterken çok önemlidir eğer seyahat başında üzücü bir problem yaşarsanız bu etki seyahatinizin sonuna kadar aklınızda kalacaktır veya seyahat bitiminde yaşayacağınız üzücü bir problem seyahat keyfinizi düşürecektir.

Tüm operasyon planlamamızı ve hizmetlerimizi müşterilerimizi düşünerek oluşturmaktayız. Toplam kalite yönetimini benimsemiş bir kurum kültürüne sahibiz ve sürekli iyileştirmeler ile başarılı bir ilerleyiş halindeyiz.

Havalimanı Transferinde Neden dyktransfer.com?

  • Ücretsiz Antalya Havalimanı Karşılama Hizmeti

  • Havalimanında Minumum Bekleme Süresi

  • Tam Zamanında Hizmet

  • Süpriz ücretler yok! Herşey Dahil Fiyat (Otopark, Kredi Kartı Ücreti, Tüm Vergi ve Geçiş Ücretleri)

  • 7 gün 24 Saat Canlı Yardım

  • Havalimanından Tam Kapınıza veya Kapınızdan Havalimanına Kadar Transfer Hizmeti

  • Son Model Klimalı Araçlar

  • Sınırsız Wi-Fİ Hizmeti

İş Ortağımız Olmak İster Misiniz ?

İş Ortağımız Olmak İster Misiniz? | dyktransfer.com - Yüksek Komisyon Oranları İle Çalışın, Müşterilerinize Profesyonel Havalimanı Transfer Konforunu Yaşatın.

Misafirlerinize uygun maliyete en iyi havalimanı transferi deneyimi yaşatabilmek için sizlerle beraber çalışmaya hazırız. Misafirlerinizin size olan güveninin ne kadar değerli olduğunun farkında olarak hizmetlerimizi hassasiyetle yerine getiriyoruz.

Bizimle transfer deneyimi yaşamış yüzbinlerce mutlu misafirimiz ve giderek artan portföyümüz işimize gösterdiğimiz hassasiyetin bir göstergesidir. Yükselen trendimiz daha iyiye ulaşmak ve hizmet ağımızı genişletmek adına motivasyonumuzu üst düzeyde tutmaktadır. Önümüze koyduğumuz her hedefte, bugüne kadar olduğu gibi, iş ortaklarımızla geliştirdiğimiz ilişkiler en büyük itici güçlerimizden olacaktır.

Teknolojik altyapımız İş ortaklarımızla esnek iş modelleri oluşturmamıza olanak sağlamaktadır. Web sitesi entegrasyonları, XML bağlantıları, dyktransfer.com üzerinden acenta girişi gibi çeşitli online modellerden en uygun olanını etkinleştirerek rezervasyon alımlarınızı başlatabiliriz. Gerek teknik, gerekse operasyonel konularda 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Sunduğumuz paylaşımlı ( shuttle ) ve özel araç transferleri yanında, tur operatörlerinin her türlü grup operasyonlarında, kongre seminer organizasyonlarında, gerek online gerekse offline olarak işbirlikleri geliştirebiliriz. 

Hemen iş ortağımız olmak için ve dyktransfer.com sistemi üzerinden rezervasyon yapmaya başlamak için  acente temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Size tanımlanan kazanç oranları ve detaylar için bir yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir. 

Web sitesi entegrasyonları, XML bağlantıları sağlanması gibi teknik konular ve her türlü detaylı bilgi almak için partners@dyktransfer.com adresine mail atmanız rica olunur. Grup talepleriniz ve organizasyonlarınız için aynı mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Sizleri iş ortağımız olarak görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir önümüze koyduğumuz hedeflere ulaşmada sağlayacağınız katkılar için teşekkür ederiz.

 

Acente Temsilcileri;

Yağız Gürbüz - Kurumsal Acente Temsilcisi

Telefon: +90 505 014 92 78

Mail: yagiz@dyktransfer.com

İletişim

 Adres: Mahmutlar Mahallesi Atatürk Caddesi Güney Apt. 170/A Antalya Alanya

 Whatsapp Destek Hattı ( 7/24 )

 Telefon: 0 242 255 50 00

 Telefon: 0 543 543 07 68 - 0 505 014 92 78

 E-posta: info@dyktransfer.com

 Muhasebe: muhasebe@dyktransfer.com

 İş Ortaklığı: partners@dyktransfer.com