İş Ortağımız Olmak İster Misiniz ?

İş Ortağımız Olmak İster Misiniz? | dyktransfer.com - Yüksek Komisyon Oranları İle Çalışın, Müşterilerinize Profesyonel Havalimanı Transfer Konforunu Yaşatın.

Misafirlerinize uygun maliyete en iyi havalimanı transferi deneyimi yaşatabilmek için sizlerle beraber çalışmaya hazırız. Misafirlerinizin size olan güveninin ne kadar değerli olduğunun farkında olarak hizmetlerimizi hassasiyetle yerine getiriyoruz.

Bizimle transfer deneyimi yaşamış yüzbinlerce mutlu misafirimiz ve giderek artan portföyümüz işimize gösterdiğimiz hassasiyetin bir göstergesidir. Yükselen trendimiz daha iyiye ulaşmak ve hizmet ağımızı genişletmek adına motivasyonumuzu üst düzeyde tutmaktadır. Önümüze koyduğumuz her hedefte, bugüne kadar olduğu gibi, iş ortaklarımızla geliştirdiğimiz ilişkiler en büyük itici güçlerimizden olacaktır.

 

Teknolojik altyapımız İş ortaklarımızla esnek iş modelleri oluşturmamıza olanak sağlamaktadır. Web sitesi entegrasyonları, XML bağlantıları, dyktransfer.com üzerinden acenta girişi gibi çeşitli online modellerden en uygun olanını etkinleştirerek rezervasyon alımlarınızı başlatabiliriz. Gerek teknik, gerekse operasyonel konularda 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Sunduğumuz paylaşımlı ( shuttle ) ve özel araç transferleri yanında, tur operatörlerinin her türlü grup operasyonlarında, kongre seminer organizasyonlarında, gerek online gerekse offline olarak işbirlikleri geliştirebiliriz. 

 

Hemen iş ortağımız olmak için ve dyktransfer.com sistemi üzerinden rezervasyon yapmaya başlamak için  acente temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Size tanımlanan kazanç oranları ve detaylar için bir yetkilimiz sizinle iletişime geçecektir. 

 

Web sitesi entegrasyonları, XML bağlantıları sağlanması gibi teknik konular ve her türlü detaylı bilgi almak için partners@dyktransfer.com adresine mail atmanız rica olunur. Grup talepleriniz ve organizasyonlarınız için aynı mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Sizleri iş ortağımız olarak görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir önümüze koyduğumuz hedeflere ulaşmada sağlayacağınız katkılar için teşekkür ederiz.

 

Acente Temsilcileri;

 

Ahmet Vurucu - Kurumsal Acente Müdürü 

Telefon: +90 507 245 66 83 

Mail: ahmet@dyktransfer.com

 

Yağız Gürbüz - Kurumsal Acente Müdür Yardımcısı

Telefon: +90 505 014 92 78

Mail: yagiz@dyktransfer.com