Havalimanı Transfer Hizmeti

Odak noktamız kalite. Sebebini sorarsanız tüm yılın stresini, yorgunluğunu atmak veya yeni işler yaratmak için insanlar seyahate çıkmakta. Biz müşterilerimizin seyahatlarini en kusursuz şekilde tamamlamalarını sağlayarak ilk yola çıkış amaçlarını sağlamak istemekteyiz. Seyahat başlarken ve biterken çok önemlidir eğer seyahat başında üzücü bir problem yaşarsanız bu etki seyahatinizin sonuna kadar aklınızda kalacaktır veya seyahat bitiminde yaşayacağınız üzücü bir problem seyahat keyfinizi düşürecektir. Tüm operasyon planlamamızı ve hizmetlerimizi müşterilerimizi düşünerek oluşturmaktayız. Toplam kalite yönetimini benimsemiş bir kurum kültürüne sahibiz ve sürekli iyileştirmeler ile başarılı bir ilerleyiş halindeyiz.

Sizler bizler için değerlisiniz. Teşekkürler. 

DYK Transfer; taşımacılık ve turizm kolunda bir çok alanda hizmet vermektedir. Özellikle turizm taşımacılığı ve havalimanı transer alanında hizmet veren şirketimiz, standarları yüksek tutarak kaliteli hizmet vermektedir. 

Havaalanı Transfer Hizmetleri

Kişi ya da grupların havaalanından veya istedikleri noktadan havaalanına, belirtilen zamanda transfer hizmetlerini güvenli ve konforlu bir şekilde özel tasarlanmış modern ve en son teknolojiyle donatılmış araçlarımız ile sürüş konusunda özel eğitimlerden geçmiş alanında uzman sürücülerimiz gerçekleştirilmektedir.

Havalimanı transfer hizmetleri için en az 24 saat önce telefon ile yada web sitemiz üzerinden yaptırmak gerekmektedir. DYK Transfer, farklı şeçeneklerde Havalimanı transfer hizmetleri vermektedir. Ekonomik transfer şeçenekleri, Kendini özel hissetmek isteyenlere özel transfer, fiziksel engelleri olanlar engelsiz transfer ve Vip transfer seçeneklerinden size en uygun olanı seçiniz. 

Ekonomik (Paylaşımlı, Shuttle) Transfer

Siz de en ekonomik fiyatlarla havalimanına ya da havalimanından evinize gitmek istiyorsanız ekonomik Shuttle transfer tam size göre.  Ekonomik (paylaşımlı, Shuttle) Transfer uçuş saatinize göre belirli saatlerde belirli duraklardan sizi alarak havalimanına kadar götürmektedir. Alınış saatlerimizi wep sitemizden online olarak öğrenebilirsiniz. Havalimanından evinize yada otelinize giderken, uçağınızın iniş saatine göre sizi havalimanında dyktransfer.com logosu ile karşılıyoruz ve ineceğiniz duraklara göre sizi güvenle ulaştırıyoruz. Ekonomik transfer araçlarımız sürekli olarak GPS ile takip edilmektedir.

Ekonomik ( Shuttle ) Transfer Özellikleri;

  • BİREYSEL SİGORTA & UÇAK BİLETİ GARANTİSİ

  • WİFİ & ARAÇ İÇİ İKRAMLAR & KISA MOLA

  • SON MODEL LÜKS KLİMALI ARAÇLAR

  • ADRESTEN ALINMA VE BIRAKILMA HİZMETİ

  • HAVALİMANI KARŞILAMA HİZMETİ

Havalimanı Transfer Hizmeti

Özel Transfer Hizmetleri

sadece Arkadaş grubunuzla ya da ailenizle size özel transfer istiyorsanız özel transfer hitmelerimizden yararlanabilirsiniz. Size özel şöförünüz ile seçtiğiniz arac size tahsis edilecek ve  istediğiniz saatte sizi tam adresinizden alacaktır. Eğer havalimanından otelinize ya da evinize gidiyorsanız sizi havalimanında isminizle karşılayıp adresinize kadar ulaşımınızı sağlar. Özel transferlerde arac tipleri kişi sayısına göre sedan araçtan, otobüse kadar çeşitlilik göstermektedir. 

 

Özel ( VIP ) Transfer Özellikleri;

  • BİREYSEL SİGORTA & UÇAK BİLETİ GARANTİSİ

  • WİFİ & ARAÇ İÇİ İKRAMLAR & KISA MOLA

  • SON MODEL LÜKS KLİMALI ARAÇLAR

  • ADRESTEN ALINMA VE BIRAKILMA HİZMETİ

  • HAVALİMANI KARŞILAMA HİZMETİ

Profesyonel Seyahat ve Organizasyon Ekibimiz Sizlerle. Hemen bizlerle iletişime geçerek hayalinizdeki seyahat planını anlatın ve ekibimiz sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı planları sunsunlar.

Turizm Acente Hizmetleri

Seyahat acentalarımızın her türlü transfer hizmetlerini önce güvenlik prensibimiz doğrultusunda, modern ve en son teknolojiyle donatılmış araçlarımız, alanında uzman sürücülerimiz ile güvenli ve konforlu bir şekilde sağlanmaktadır. Antalya ve tüm ilçelerine transfer hizmeti vermekteyiz. Turizm acentalarının telepleri doğrultusunda özel turlar da yapılabilir.

 

Kongre Incentive Transfer Hizmetleri

Ulusal, uluslararası kongre, sempozyum, çalıştay gibi bilimsel toplantılarınızda, bayi toplantılarınızda her türlü otel, havaalanı transfer hizmetleri misafir memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz doğrultusunda yürütülmektedir. Antalya ve bölgesi artık sadece deniz kum güneş değil aynı zamanda kongre turizmi bakımından geniş olanaklar sunmaktadır. Özelllikle Belek bölgesinde bu konuda kapsamlı oteller bulunmaktadır. Şirketimiz havalimanından kongre yapılacak otele kadar hizmet vermektedir.

Başta Türkiye’de hizmet veren havayolu şirketleri olmak üzere dünyanın önde gelen hava yollarının rezervasyon ve biletleme işlemlerini dykransfer.com ayrıcalığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olduğumuz Galileo rezervasyon sistemi ile bireysel bilet satışlarının yanı sıra, ekonomik grup biletleri ile kurumsal şirketlere verilen özel hizmet, olanak ve anlaşmalarla, tüm misafirlerimize farklı bir anlayış içinde hizmet veriyoruz.

Uçak Bileti Alırken

Uçuş tarihleriniz belli ise uçak biletinizi aramaya uçuş tarihinden yaklaşık bir ay önce başlayın. Birçok promosyon, seyahatin başlamasından 21 gün öncesini kapsar. Bazen son dakika promosyonları ile çok ucuza uçmak tabi ki mümkündür. Fakat bu seçenek sınırlı süreli olduğundan boş koltuk bulmanız garanti değildir. Bu yüzden son dakika promosyonlarını beklediğiniz takdirde bazı problemler yaşayabilirsiniz.

Uçuş saatlerinizde esnek olun. Örneğin insanlar genellikle gece 23:00 ile sabah 05:00 saatleri arasında uçmak istemez. Bu saatlerdeki uçuşlarda genelde çok uygun fiyatlarda yer bulunabilir. Hava yollarına ucuz bilet alırken özel koşulların uygulanıp uygulanmadığını sorabilirsiniz.

Dönüşte de aynı havayolu ile uçmaya özen gösterin. Çünkü özellikle yurtdışı uçuşlarınızda tek yön bilet fiyatları ile gidiş-dönüş bilet fiyatları nerdeyse aynı rakamlardadır. Dolayısıyla aynı havayolu üzerinden gidiş-dönüş bileti almak daha avantajlıdır.

Yaşınız sizin için bir avantaj olabilir. Hava yolu firmaları belli bir yaş üstüne (yaşlı indirimi 65 yaş) ve öğrencilere (24 yaş) indirim uygular. Bu indirimleri rezervasyon yapmadan önce satış temsilcilerine sorarak daha avantajlı koşullarda uçabilirsiniz.

Hafta ortası uçun. Uçuşlarda Pazartesi, Cuma ve Pazar en yüksek ücretli günlerdir. Ucuz uçak bileti bulmak bu günlerde oldukça zordur. Salı, Çarşamba ve Cuma günleri ucuza uçmak için en uygun günlerdir.

dykransfer.com olarak size en uygun bileti bulmanızda, onlarca hava yolunun online sistemi üzerinden sorgulamalar yaparak memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Hepinize iyi uçuşlar dileriz.

Biz Her Zaman Yanındayız

dyktransfer.com üzerinden satın aldığın bilet ile ilgili işlemlerin, uçuş öncesi ve sonrası aklına takılan her türlü soru ve problem için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak destek hattımızla yanındayız. dyktransfer.com üzerinden satın almak istediğin, alacağın veya aldığın biletlerle ilgili her türlü soru ve problem için 7 gün 24 saat tatil demeden yanındayız. Bizi dilediğin zaman arayabilir, aklına takılan herhangi bir soruyu sorabilirsin. 

24 saat bir tık uzağındayız

İnternet sitesi ve mobil uygulama üzerinden 24 saat bizimle irtibata geçebilirsin.

Çözüm odaklıyız

Sıkça Sorulan sorular ya da açacağınız yeni konu yardımıyla çözümleri web platformlarında hızlıca bulabilirsiniz.

Seyahat Danışmanlarımız 0242 255 50 00 

7 gün 24 saat aktif destek hattımızla telefonda da sizinleyiz.